FurMark(x64) 2.10.1.0 - score ID: 2539772
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 16:01:46 |
| SCORE | 5332 |
|---|
| FPS | 90 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1458-41BC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2356 MHz - max: 2670 MHz |
|---|
| max power | 97 % TDP (173 W) |
|---|
| GPU1 | OrayIddDriver Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 232DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|