
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2539703
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 15:42:31 | | SCORE | 7605 |
|---|
| FPS | 126 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1458-2313 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 12 MHz - max: 1682 MHz |
|---|
| max power | 193 W |
|---|
|