
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2539638
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 15:28:39 | | SCORE | 14081 |
|---|
| FPS | 234 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 5 250K Plus |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1849-7D67 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8331 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 1250 MHz - max: 1900 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1462-5322 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2746 MHz - max: 2850 MHz |
|---|
| max power | 112 % TDP |
|---|
|