FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2539550
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 15:04:35 |
| SCORE | 6265 |
|---|
| FPS | 104 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 GRE 12GB |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6750 GRE 12GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1458-2415 - REV: E5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 93 °C |
|---|
| core clock | min: 155 MHz - max: 2063 MHz |
|---|
| max power | 186 W |
|---|