
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2539510
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 14:56:10 | | SCORE | 15310 |
|---|
| FPS | 255 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 148C-2422 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 1313 MHz - max: 1904 MHz |
|---|
| max power | 376 W |
|---|
| GPU1 | () |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7D75 - REV: C3 |
|---|
|