
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2539279
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 13:54:35 | | SCORE | 2454 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 10DE-146D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (319 W) |
|---|
|