FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2539243
FurMark (VK) Submitted by phasA on Apr 18, 2026 @ 13:46:29 |
| SCORE | 3226 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600M |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 6900HX with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6600M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1002-E36 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 72 MHz - max: 2265 MHz |
|---|
| max power | 101 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 1002-124 - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2400 MHz |
|---|
| max power | 21 W |
|---|