
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2539226
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 13:41:02 | | SCORE | 2802 |
|---|
| FPS | 46 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10300H CPU @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F15 - SUB: 17AA-3F8C - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 960 MHz - max: 1066 MHz |
|---|
| max power | 84 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 17AA-3F8C - REV: 5 |
|---|
|