
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2539173
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 13:26:00 | | SCORE | 6606 |
|---|
| FPS | 109 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 19DA-1612 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1620 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (320 W) |
|---|
|