FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2539040
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 12:49:50 |
| SCORE | 4056 |
|---|
| FPS | 67 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 185H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 8086-2212 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5382 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1458-4181 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 2640 MHz - max: 2842 MHz |
|---|