FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2539011
FurMark (VK) Submitted by a on Apr 18, 2026 @ 12:38:31 |
| SCORE | 7915 |
|---|
| FPS | 131 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7E02 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 46 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2805 - SUB: 1458-4112 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 2416 MHz - max: 2596 MHz |
|---|
| max power | 113 % TDP |
|---|