FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2538681
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 11:14:09 |
| SCORE | 1335 |
|---|
| FPS | 22 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13500 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1550 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 31 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 10DE-2504 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1778 MHz - max: 1958 MHz |
|---|
| max power | 118 % TDP |
|---|