
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2538646
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 11:06:28 | | SCORE | 2750 |
|---|
| FPS | 45 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1458-2414 - REV: FF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 46 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1450 MHz - max: 2455 MHz |
|---|
| max power | 261 W |
|---|
|