
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2538556
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 10:34:59 | | SCORE | 5288 |
|---|
| FPS | 88 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1462-C810 - REV: CA |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 99 MHz - max: 1590 MHz |
|---|
| max power | 118 W |
|---|
|