
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2538418
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 09:46:38 | | SCORE | 10839 |
|---|
| FPS | 180 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-4590 CPU @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1DA2-E439 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 7 MHz - max: 2059 MHz |
|---|
| max power | 227 W |
|---|
|