
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2538230
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 08:47:26 | | SCORE | 2863 |
|---|
| FPS | 47 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A380 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v3 @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A380 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A5 - SUB: 1EF7-1293 - REV: 5 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1000 MHz - max: 2350 MHz |
|---|
| max power | 66 W |
|---|
|