
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2538194
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 08:31:49 | | SCORE | 9859 |
|---|
| FPS | 163 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 6688-8068 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2950 MHz |
|---|
| max power | 132 W |
|---|
|