FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2538143
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 08:14:04 |
| SCORE | 11652 |
|---|
| FPS | 194 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D99 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 650 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 43 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 196E-1439 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2356 MHz - max: 2790 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP |
|---|