FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2538012
FurMark (VK) Submitted by Senopui on Apr 18, 2026 @ 07:08:09 |
| SCORE | 12838 |
|---|
| FPS | 212 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26300 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1043-8882 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1200 MHz |
|---|
| max power | 110 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1043-8932 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 2430 MHz - max: 3000 MHz |
|---|
| max power | 118 % TDP |
|---|