FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2537957
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 06:36:34 |
| SCORE | 1727 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.186 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12450H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A3 - SUB: 1558-155 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5333 |
|---|
| max core usage | 16 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 47 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 1558-155 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1140 MHz - max: 1492 MHz |
|---|