
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2537927
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 06:18:21 | | SCORE | 5847 |
|---|
| FPS | 97 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1002-E3A - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1227 MHz - max: 1905 MHz |
|---|
| max power | 255 W |
|---|
|