
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537735
FurMark (VK) Submitted by etreby on Apr 18, 2026 @ 04:27:53 | | SCORE | 5306 |
|---|
| FPS | 87 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.289 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8509 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 3842-3982 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1440 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|
|