FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2537196
FurMark Knot (VK) Submitted by RAYNEL on Apr 17, 2026 @ 23:57:18 |
| SCORE | 3267 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1462-7D98 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 24 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX 3070 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 10DE-146B - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1726 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 96 % TDP |
|---|