
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2536433
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 19:58:47 | | SCORE | 14483 |
|---|
| FPS | 241 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Genuine Intel(R) 0000 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 1462-7D42 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 1400 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 54 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8811 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 120 MHz - max: 2318 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 76 °C |
|---|
| max power | 304 W |
|---|
|