FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2536123
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 18:50:10 |
| SCORE | 1417 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-249D - SUB: 1558-9600 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 946 MHz - max: 1366 MHz |
|---|
| max power | 79 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4C8B - SUB: 1558-9600 - REV: 4 |
|---|