FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535413
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 15:58:48 |
| SCORE | 2513 |
|---|
| FPS | 41 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.74 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 185H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 1462-142E - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5007 |
|---|
| max core usage | 23 % |
|---|
| core clock | min: 150 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 44 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2820 - SUB: 1462-142E - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 2506 MHz |
|---|