
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2535252
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 15:16:42 | | SCORE | 6002 |
|---|
| FPS | 99 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12490F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A1 - SUB: 1EF7-1573 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 63 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2400 MHz |
|---|
| max power | 182 W |
|---|
|