FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2535197
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 15:03:34 |
| SCORE | 1683 |
|---|
| FPS | 27 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 155H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 1043-3778 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E1 - SUB: 1043-35E8 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1846 MHz - max: 2116 MHz |
|---|