FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2535113
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 14:40:13 |
| SCORE | 11987 |
|---|
| FPS | 199 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 255HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 17AA-3789 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 17AA-5364 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2422 MHz - max: 2596 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|