
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2534087
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 08:10:10 | | SCORE | 7544 |
|---|
| FPS | 126 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1002-E37 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 105 °C |
|---|
| core clock | min: 1548 MHz - max: 1795 MHz |
|---|
| max power | 260 W |
|---|
|