FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2533941
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 06:46:42 |
| SCORE | 2024 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7E06 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 27 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2487 - SUB: 1462-397D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1808 MHz - max: 1912 MHz |
|---|