FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2533697
FurMark (VK) Submitted by realSeth1 on Apr 17, 2026 @ 04:07:03 |
| SCORE | 6780 |
|---|
| FPS | 112 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 1550 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 47 W |
|---|
| GPU1 | Intel Arc B580 Limited Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 8086-1100 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2650 MHz |
|---|
| max power | 153 W |
|---|