FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2533521
FurMark Knot (GL) Submitted by Solid11 on Apr 17, 2026 @ 02:12:48 |
| SCORE | 3655 |
|---|
| FPS | 60 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700K @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1458-4080 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1770 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (399 W) |
|---|