FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2533353
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 00:25:56 |
| SCORE | 5353 |
|---|
| FPS | 89 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 17AA-3E2D - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7076 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 18 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D98 - SUB: 17AA-3E2D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 2768 MHz |
|---|