FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2533346
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 00:20:35 |
| SCORE | 6114 |
|---|
| FPS | 102 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 196E-1435 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2776 MHz - max: 3098 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (369 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E59 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 92 W |
|---|