FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2531716
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 15:54:21 |
| SCORE | 5845 |
|---|
| FPS | 97 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RTX 5080 Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1458-4176 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1276 MHz - max: 2858 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (360 W) |
|---|