FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2531611
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 15:30:08 |
| SCORE | 9948 |
|---|
| FPS | 165 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASRock Arc B580 Steel Legend |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 1849-6020 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 3000 MHz |
|---|
| max power | 155 W |
|---|
| GPU1 | DisplayLink USB Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 17E9-FF06 - SUB: 37FC9-1007072 |
|---|