FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2531234
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 13:26:59 |
| SCORE | 5441 |
|---|
| FPS | 90 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7E02 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 66 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1849-5217 - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 703 MHz - max: 2171 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| max power | 100 W |
|---|