FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2531182
FurMark Knot (GL) Submitted by ZZZmey on Apr 16, 2026 @ 13:09:04 |
| SCORE | 3877 |
|---|
| FPS | 64 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1462-5323 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 766 MHz - max: 2738 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (243 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 69 W |
|---|