
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2530435
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 07:26:34 | | SCORE | 590 |
|---|
| FPS | 9 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.333 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8425 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| core clock | min: 2000 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| max power | 14 W |
|---|
|