FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2529862
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 01:33:08 |
| SCORE | 2196 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 255H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D51 - SUB: 1028-CE5 - REV: 3 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 11 % |
|---|
| core clock | min: 150 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 1028-CE5 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 796 MHz - max: 1606 MHz |
|---|