
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2529501
FurMark Knot (GL) Submitted by kelo on Apr 15, 2026 @ 22:38:53 | | SCORE | 1288 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.3.1.250220 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1DA2-E447 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 692 MHz - max: 2364 MHz |
|---|
| max power | 102 W |
|---|
|