FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2529370
FurMark Knot (GL) Submitted by ashkenazi on Apr 15, 2026 @ 21:56:30 |
| SCORE | 2466 |
|---|
| FPS | 41 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1458-418F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 89 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1088 MHz - max: 2738 MHz |
|---|
| max power | 87 % TDP (155 W) |
|---|