
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2528604
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 18:21:20 | | SCORE | 2277 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1462-5371 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2536 MHz - max: 2678 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (143 W) |
|---|
|