
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2528181
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 16:27:29 | | SCORE | 5373 |
|---|
| FPS | 89 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-9900K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-3490 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2631 MHz |
|---|
| max power | 331 W |
|---|
|