FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2526466
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 04:36:26 |
| SCORE | 5169 |
|---|
| FPS | 85 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D96 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 24 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73EF - SUB: 148C-2418 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 2279 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| max power | 143 W |
|---|