FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2525761
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 14, 2026 @ 22:34:08 |
| SCORE | 10552 |
|---|
| FPS | 175 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 1462-13CD - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 47 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-27A0 - SUB: 1462-1426 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1860 MHz |
|---|