
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2525587
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 14, 2026 @ 21:22:16 | | SCORE | 1368 |
|---|
| FPS | 22 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B81 - SUB: 1462-3302 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1709 MHz - max: 1912 MHz |
|---|
| max power | 97 % TDP (221 W) |
|---|
|