FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2524850
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 14, 2026 @ 18:01:48 |
| SCORE | 8444 |
|---|
| FPS | 140 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 275HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 103C-8D41 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 14 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 850 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C58 - SUB: 103C-8D41 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 70 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 1620 MHz - max: 1950 MHz |
|---|