
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2523922
FurMark Knot (GL) Submitted by thewhale on Apr 14, 2026 @ 13:49:42 | | SCORE | 10415 |
|---|
| FPS | 173 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9850X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1458-4172 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 47 °C |
|---|
| core clock | min: 3202 MHz - max: 3308 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (601 W) |
|---|
|